U kunt contact opnemen via onderstaand contactformulier. Wilt u liever direct contact met een van onze medewerkers kunt u een email sturen via onderstaande gegevens

Contactpersoon & Functie
Directie
Dhr. M.H.M. van de Ven    Staalbouw@mostako.nl
Bedrijfsleiding
Dhr. H. van den Hurk    Hvdhurk@mostako.nl
Werkvoorbereiding
Dhr. W. van der Doelen    Wvddoelen@mostako.nl
Calculatie
Dhr. H. van der heijden Hvdheijden@mostako.nl
Tekenkamer
Dhr. J. Schuurmans Jschuurmans@mostako.nl
Boekhouding en P&O
Dhr. D. van Breda Dvbreda@mostako.nl